Dermatolog

Nasi specjaliści

Godziny przyjęć:

Lek. med. Magda Wachal
Poniedziałek
16:00-18:00
Wtorek
-
Środa
-
Czwartek
-
Piątek
-
Sobota
-

Cennik:

Konsultacja dermatologiczna 200 zł

Dermatolog

Oferujemy Państwu szeroki zakres usług dotyczących rozpoznania i leczenia chorób skóry, włosów i paznokci, o rozmaitym podłożu – bakteryjnym, wirusowym, alergicznym, onkologicznym, genetycznym. Dermatolodzy z naszego centrum medycznego Lumedica przyjmują Pacjentów m.in. z Lubonia i Puszczykowa, zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci.

Kiedy skorzystać z pomocy dermatologa w Luboniu?

Na wizytę u specjalisty warto wybrać się zawsze w momencie zaobserwowania na skórze nowych znamion lub różnego rodzaju guzków, które szczególnie często pojawiają się w początkach wiosny, sezonie letnim lub tuż po jego zakończeniu. Dermatolog przyjmujący w Luboniu w naszym gabinecie bardzo dokładnie zbada takie zmiany skórne i w razie potrzeby zaproponuje odpowiednią metodę leczenia. Do częstych powodów ich występowania należy zaliczyć m.in.:

  • łuszczycę,
  • atopowe zapalenie skóry,
  • trądzik w różnej postaci,
  • toczeń.

Szybka reakcja na pojawiające się zmiany skórne jest niezwykle istotna, gdyż problem ten może oznaczać rozwój komórek rakowych, w tym czerniaka, bardzo groźnego dla zdrowia i życia.

Pracujący w naszej klinice dermatolodzy oferujący pomoc m.in. Pacjentom z Lubonia i Puszczykowa, wykorzystują wyłącznie nowoczesne metody leczenia. Oprócz tego przeprowadzamy konsultacje dermatologiczne. Pomagamy osobom, których dotknęły takie schorzenia, jak: trądzik pospolity i różowaty, choroby alergiczne skóry, łuszczyca, zakażenia grzybicze, wypadanie włosów. Oceniamy dermatologicznie znamiona barwnikowe.

Zapraszamy również na zabiegu usuwania włókniaków i brodawek.

Przed zabiegiem należy zgłosić się na konsultację do Pani Doktor, która ustali z Państwem plan leczenia.