Stomatolog

Nasi specjaliści

Lek .dent. Anna Wiśniewska
Lek .dent. Anna Wiśniewska
Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Zawód jest jednocześnie moją pasją, dlatego nieustannie od momentu ukończenia studiów biorę udział w wielu konferencjach, szkoleniach i kursach doskonalących umiejętności zawodowe.

więcej
Lek. dent. Aneta Marciniak
Lek. dent. Aneta Marciniak
STOMATOLOG

Absolwentka Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Systematycznie podnosząca swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i endodoncji.

więcej

Godziny przyjęć:

Lek .dent. Anna Wiśniewska
Poniedziałek
9:00-14:00
Wtorek
9:00-14:00
Środa
12:00-20:00
Czwartek
14:00-20:00
Piątek
-
Sobota
-
Lek. dent. Aneta Marciniak
Poniedziałek
-
Wtorek
13:20-20:00
Środa
-
Czwartek
15:00-20:00
Piątek
-
Sobota
-
Lek. dent. Adam Dreksler
Terminy ustalane indywidualnie
Lek. dent. Agnieszka Rożek
Poniedziałek
15:00-20:00
Wtorek
15:00-20:00
Środa
-
Czwartek
-
Piątek
-
Sobota
-
Klaudia Galant
Terminy ustalane indywidualnie
Lek. dent. Patrycja Olszewska
Poniedziałek
13:00-18:00
Wtorek
-
Środa
-
Czwartek
-
Piątek
10:00-16:00
Sobota
-

Stomatolog

Centrum medyczne Lumedica oferuje szeroki wachlarz usług Ortodontycznych oraz Stomatologicznych w zakresie diagnostyki, leczenia profilaktyki i estetyki. W naszych, zlokalizowanych w Luboniu gabinetach dentysta przyjmuje zarówno dorosłych Pacjentów, jak i dzieci w każdym wieku.

 

Ortodoncja w centrum medycznym Lumedica z Lubonia

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz nieprawidłowości zębowych. Wbrew powszechnej opinii skuteczne leczenie ortodontyczne można przeprowadzić nie tylko u młodych ludzi. Nasi dentyści wykonują aparaty dla najmłodszych Pacjentów, ale spełniamy też marzenia dorosłych o posiadaniu idealnego uśmiechu.

Przyjmujący w naszym gabinecie w Luboniu stomatolog stosuje następujące rodzaje terapii ortodontycznej:

  • profilaktyka ortodontyczna
  • leczenie interceptywne
  • leczenie czynnościowe
  • leczenie w późnym uzębieniu mieszanym i wczesnym stałym
  • leczenie późne-osób dorosłych

Implanty, chirurgia szczękowo-twarzowa

Zastosowanie implantów to, wykorzystywana przez stomatologów, nowoczesna metoda uzupełnienia zarówno pojedynczych zębów jak i większych braków zębowych. To, co do niedawna było niemożliwe, dziś możemy osiągnąć dzięki implantologii-m.in. osadzenie pojedynczych koron, mostów i większych uzupełnień protetycznych na implantach zakotwiczonych w kości. W ramach usług związanych ze stomatologią dentyści wykonują pełną gamę zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i zabiegi związane ściśle z chirurgią szczękowo-twarzową. M.in. resekcje wierzchołków korzeni, hemisekcje, podcinanie wędzidełek u dzieci, usuwanie głęboko zatrzymanych zębów mądrości, zabiegi regenerujące kość i plastykę zatok szczękowych.

Nasza klinika z Lubonia ma przyjemność współpracować ze specjalistą z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej - dr Adam Dreksler.

Protetyka i rehabiltacja narządu żucia

Nasi dentyści wykonują pełen zakres usług związanych ze stomatologią - uzupełnienia stałe (korony, mosty, wkłady koronow-korzeniowe) oraz ruchome (protezy szkieletowe, acetalowe, akrylowe i inne nowoczesne rozwiązania np. protezy typu overdenture).

Jeśli mają Państwo bóle w okolicy stawu skroniowo-żuchwowego, cierpią na bruksizm (zgrzytanie zębami), lub zęby są mocno starte i nadwrażliwe zapraszamy do naszego lekarza stomatologa, specjalisty z dziedziny protetyki i gerostomatologii dr. n. med Krzysztof Gawriołek.

Stomatologia estetyczna i zachowawcze, wybielanie zębów, leczenie pod mikroskopem - Luboń

Dbamy o to, aby wypełnienia ubytków spełniały wszelkie Państwa wymagania pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Stomatolodzy pracujący w naszych gabinetach w Luboniu stosują materiały najwyższej jakości. W ramach usług stomatologii proponujemy Państwu bezbolesne metody leczenia kanałowego, także pod mikroskopem. Nasi specjaliści posługują się wyłącznie nowoczesnym sprzętem i materiałami o europejskich standardach, zapewniając pełen komfort, dokładną informację na temat etapów leczenia i doskonały efekt końcowy.

Zabieg wybielania zębów dentyści dobierają zgodnie z życzeniami pacjenta, tzw. wybielanie nakładkowe w domu lub natychmiastowy efekt w trakcie jednej wizyty. Stomatolodzy pracują na innowacyjnym materiale Opalescence, dotychczas najbardziej skutecznym na rynku.

Radiografia cyfrowa. Zdjęcia panoramiczne zębów w klinice w Luboniu

Posiadamy nowoczesny system diagnostyczny. Oferujemy Państwu możliwość wykonania zdjęć pojedynczych zębów oraz zdjęć panoramicznych. Wszystkie zdjęcia wykonywane są w technologii cyfrowej, zdjęcie bezpośrednio po ekspozycji dostępne jest na ekranie komputera, gdzie lekarz stomatolog może wnikliwie dokonać jego analizy.

Zdjęcia panoramiczne niezbędne są przy planowaniu przez dentystów implantów, uzupełnień protetycznych, w ortodoncji, a także w wielu innych sytuacjach związanych z zabiegami z zakresu stomatologii wykonywanymi w gabinetach w Luboniu.

Stomatologia dziecięca, profilaktyka

Serdecznie zapraszamy dzieci na oswajanie sie z gabinetem stomatologicznym!

Nasi lekarze specjalizujący się w różnych dziedzinach stomatologii pomogą rodzicom i dzieciom na zapoznanie się z miejscem, gdzie pracuje dentysta, specjalistycznym sprzętem w wyjątkowo przyjaznej atmosferze.

Konsultacje ze stomatologiem i wizyty adaptacyjne pozwalają najmłodszym na lepszą współpracę w przyszłości.

Oferujemy ponadto oczyszczanie zębów przy pomocy ultradźwięków i piaskarki stomatologicznej renomowanej firmy Kavo. Są to doskonałe zabiegi z zakresu stomatologii zapobiegające próchnicy, stosowane u dzieci i u dorosłych.

W trakcie wizyty w gabinecie w Luboniu dowiedzą się Państwo, jak ważną częścią higieny stomatologicznej jest profilaktyka.