Dr n. med. Bartłomiej Kopaczewski

Dr n. med. Bartłomiej Kopaczewski

Neurochirurg
Dr Kopaczewski rozpoczął studia w 1996 roku na Akademi Medycznej im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Lekarskim. Dyplom lekarza medycyny uzyskał w 2002 roku.

W 2010 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu neurochirurgii.W 2012 roku obronil doktorat nt "rokowanie i wyniki leczenia chorych z przerzutami nowotworowymi do kregosłupa-analiza kliniczna" pod kierunkiem Stanisława Nowaka,profesora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu,kierownika Kliniki Neurochirurgii,recenzji pracy dokonali prof.Włodzimierz Jarmundowicz-neurochirurg,kierownik Kliniki Neurochirurgii we Wrocławiu i prof.Andrzej Pucher-ortopeda kierownik Kliniki Ortopedii w Poznaniu.

W trakcie pracy zawodowej dr Kopaczewski uczestniczył w warsztatach i szkoleniach w ośrodkach specjalistycznych w Polsce i za granicą,m.in w Szwecji i we Francji gdzie poszerzał wiedzę medyczną i umiejętności o nowoczesne techniki operacyjne, szczególnie w zakresie małoinwazyjnych metod leczenia schorzeń kręgosłupa,które następnie wprowadzał i z dużym powodzeniem wykorzystuje do dnia dzisiejszego.

Godziny przyjęć:

Dr n. med. Bartłomiej Kopaczewski
Poniedziałek
-
Wtorek
-
Środa
-
Czwartek
-
Piątek
12:00-14:00
Sobota
-