Lek. med. Artur Soczka

Lek. med. Artur Soczka

Chirurg ręki

INFORMACJE O LEKARZU 

Ukończone studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, od 2014 roku w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z Ortopedii i Traumatologii na oddziale Ortopedii, Traumatologii i Chirurgii Ręki w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im Wiktora Degi w Poznaniu. W 2009 roku kilkumiesięczny staż specjalizacyjny z Ortopedii i Traumatologii w Niemczech. W 2013 roku uzyskany tytuł lekarza specjalisty w dziedzinie anestezjologii. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia, Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu ortopedii i chirurgii kończyny górnej organizowanych w Polsce i zagranicą

 

ZAKRES WYKONYWANYCH ZABIEGÓW W LUMEDICE:

Diagnostyka i leczenie schorzeń ortopedycznych w szczególności problemów z zakresu kończyny górnej. Leczenie zabiegowe i niezabiegowe neuropatii nerwu pośrodkowego- kanał nadgarstka, neuropatii nerwu łokciowego na poziomie rowka nerwu łokciowego oraz kanału Guyona, neuropatia nerwu promieniowego, przykurcz Dupuytrena, palec zatrzaskujący, bolesny bark, ciasnota podbarkowa, bolesny łokieć, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, bolesny nadgarstek, choroba de Quervaina.

Blokady pod kontrolą ultrasonograficzną dostawowe, okołonerwowe, splotu ramiennego, blokada kanału nadgarstka, ostrzyknięcia palców w zakleszczającym zapaleniu pochewek ścięgien, iniekcje do przestrzeni podbarkowej. Iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego. Ostrzyknięcie bolesnych punktów spustowych. Ostrzyknięcie nerwów międzyżebrowych w neuralgii międzyżebrowej.

Godziny przyjęć:

Lek. med. Artur Soczka
Poniedziałek
-
Wtorek
Co drugi
10:00-14:00
Środa
-
Czwartek
-
Piątek
-
Sobota
-